Gemeenteblad van IJsselstein
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| IJsselstein | Gemeenteblad 2025, 572688 | algemeen verbindend voorschrift (verordening) |
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| IJsselstein | Gemeenteblad 2025, 572688 | algemeen verbindend voorschrift (verordening) |
Subsidieregeling stimulering inkomens- en bestaanszekerheid ondernemers gemeente IJsselstein 2025
Kwetsbare ondernemer: de ondernemer woonachtig in de gemeente IJsselstein, dan wel elders wonend in een gemeente die geen gebruik maakt van de dienstverlening onder Ondernemer Centraal, maar met een onderneming gevestigd in de gemeente IJsselstein, waarbij sprake is van problematiek gericht op (maar niet gelimiteerd tot) financiële kwesties, de bedrijfsvoering of de levensvatbaarheid van de onderneming
Deze regeling heeft als doel om kwetsbare ondernemers in een zo vroeg mogelijk stadium passende dienstverlening te bieden om hen te ondersteunen in hun hulpvraag met als doel om weer (financieel) zelfredzaam te worden. Passende dienstverlening is toereikende ondersteuning aan de ondernemer die financieel gezien voor het college het meest doelmatig is.
Het college beoogt met deze regeling ook een bijdrage te leveren aan het stimuleren van een gezond economisch ondernemersklimaat waarbij IJsselsteinse ondernemers weerbaar en wendbaar zijn.
Artikel 3 Doelgroep dienstverlening
Er kan worden afgeweken van lid 2 onderdelen e, f en g als het college beoordeelt dat er sprake is van een uitzonderlijke situatie waarin een kwetsbare ondernemer afhankelijk is van de dienstverlening van het college en die ondernemer met deze dienstverlening weer (financieel) zelfredzaam kan worden.
Artikel 4 Eisen aan de subsidieaanvrager
De subsidie kan worden aangevraagd door Ketenpartners uit de 2e schil.
Artikel 5 Vaststellen subsidieplafond
Het college stelt voor de uitvoering van deze regeling een subsidieplafond vast.
Artikel 6 Subsidiabele activiteiten
De subsidiabele activiteiten hebben betrekking op één of meer van de volgende vormen van dienstverlening:
Artikel 8 Maximaal subsidiebedrag per ondernemer
Voor de subsidiabele activiteiten zoals benoemd in artikel 6 van deze regeling geldt het volgende:
Het volledig en succesvol afronden van alle geadviseerde vervolgtrajecten door de ondernemer is een vereiste om het volledige recht op subsidiabele middelen te verkrijgen. Dit wordt vastgesteld op basis van een eindrapportage van de ketenpartner en een eindgesprek van vertegenwoordiging namens het college met de ondernemer na afloop van alle geadviseerde vervolg- dienstverleningstrajecten.
Artikel 9 Indieningstermijn subsidieaanvraag
Aanvragen kunnen elk jaar tot en met 30 november worden ingediend.
Het beleid waarvoor de subsidie stimulering inkomens- en bestaanszekerheid van ondernemers wordt ingezet, wordt periodiek geëvalueerd op basis van informatie afkomstig van o.a. ondernemers en ketenpartners. De evaluatie kan leiden tot aanpassing van deze subsidieregeling.
De Nadere regel subsidie stimulering inkomens- en bestaanszekerheid ondernemers gemeente Utrecht zoals geldend tot en met 20 december 2023 blijft van toepassing op aanvragen die onder de werking van die nadere regel zijn ingediend en op subsidiebesluiten die onder de werking van die nadere regel zijn genomen.
Kopieer de link naar uw clipboard
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2025-572688.html
De hier aangeboden pdf-bestanden van het Staatsblad, Staatscourant, Tractatenblad, provinciaal blad, gemeenteblad, waterschapsblad en blad gemeenschappelijke regeling vormen de formele bekendmakingen in de zin van de Bekendmakingswet en de Rijkswet goedkeuring en bekendmaking verdragen voor zover ze na 1 juli 2009 zijn uitgegeven. Voor pdf-publicaties van vóór deze datum geldt dat alleen de in papieren vorm uitgegeven bladen formele status hebben; de hier aangeboden elektronische versies daarvan worden bij wijze van service aangeboden.