Aanvraag vergunning voor het kappen van dode bomen door gemeente Baarn deel 7 staande: Bernard Zweerslaan, Hermesweg, J.F. Kennedylaan, Kettingweg,Leestraat Nolenslaan, Prof. Fockema Andreaelaan, Rusthoeklaan, dAulnis de Bourouilllaan, en Wittelaan.

De gemeente Baarn heeft op 13-01-2025 een aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen. voor het kappen van dode bomen door gemeente Baarn deel 7 staande: Bernard Zweerslaan, Hermesweg, J.F. Kennedylaan, Kettingweg,Leestraat Nolenslaan, Prof. Fockema Andreaelaan, Rusthoeklaan, dAulnis de Bourouilllaan, en Wittelaan.

Waarom publiceert de gemeente dit bericht?

Een omgevingsvergunning wordt bij de gemeente aangevraagd om toestemming te krijgen om iets te bouwen, verbouwen, slopen, kappen of aan te leggen. Met dit bericht laat de gemeente Baarn u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving.

Als een besluit wordt genomen op de aanvraag, publiceert de gemeente Baarn een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren.

Naar boven