Rectificatie publicatie van het adres - Aanvraag bouwobjectenvergunning voor 'Plaatsen container Burghardt van Den Berghstraat 142 van 16-11-25 t/m 28-12-25'

Rectificatie publicatie van het adres - Aanvraag bouwobjectenvergunning voor 'Plaatsen container Burghardt van Den Berghstraat 142 van 16-11-25 t/m 28-12-25'.

Rectificatie:

Op 3 december 2025 is een aanvraag omgevingsvergunning gepubliceerd voor de locatie Burghardt van Den Berghstraat 42 te Nijmegen. Dit adres is onjuist en moet zijn Burghardt van Den Berghstraat 142 te Nijmegen.

Gemeente Nijmegen ontving een aanvraag voor een bouwobjectenvergunning. De aanvraag ziet op 'Plaatsen container Burghardt van Den Berghstraat 142 van 16-11-25 t/m 28-12-25 aan parkeerhaven'.

Het gaat om de volgende activiteit(en):

  • Bouwobjectenvergunning

De aanvraag is geregistreerd onder kenmerk Z2025-00011045.

Waarom publiceert de gemeente dit bericht?

Met een aanvraag om een bouwobjectenvergunning wordt bij de gemeente gevraagd om toestemming. Met dit bericht laat de gemeente u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u op tijd reageren als u het hier niet mee eens bent.

Wanneer neemt de gemeente een besluit over de aanvraag?

De gemeente ontving de aanvraag op 15 november 2025. De gemeente neemt daarover waarschijnlijk 12 januari 2026 een besluit. Als het besluit is genomen, publiceert de gemeente een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over het besluit bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Heeft u vragen over de aanvraag?

U kunt nu alvast de aanvraag bekijken en hierover vragen stellen. Bekijken doet u via de link op deze pagina. Bij vragen, kunt u bellen met gemeente Nijmegen, via het telefoonnummer 024 329 8015.

Naar boven