GEMEENTE VUGHT – VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING KAPPEN – PERCEEL D 2573 THV HALDERSEBAAN, PERCEEL C2254 THV ST.-MICHIELSGESTELSEWEG EN PERCEEL C 2580 THV REIGERBOS WEG VUGHT

Burgemeester en wethouders van Vught maken bekend, dat zij in de afgelopen periode onderstaande aanvraag hebben verleend:

 

- Perceel D 5602 t.h.v. Kloosterstraat Helvoirt, perceel L 4150 thv Kerkstraat Vught, Kappen van 7 bomen diverse locaties in Vught één Populier en vier Eiken op diverse locaties op het perceel VUG00 sectie C, nummer 2573 in de watergang aan de Haldersebaan te Vught; één Zwarte Els op het perceel perceel VUG00 sectie C, nummer 2254 in de watergang aan de St.-Michielsgestelseweg;); en één Wilg op het perceel VUG00 sectie C, nummer 2580 in de watergang aan de Reigerbosweg, Z24-283764.

De vergunning is verzonden op 6 februari 2025.

Bezwaarschrift

Bent u het niet eens met het besluit? Dan kunt u als belanghebbende binnen 6 weken na de verzenddatum van het besluit een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten; de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, de gronden van het bezwaar.

Het bezwaarschrift kunt u richten aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 10100, 5260 GA Vught. Het indienen van een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisende zaak, kunt u tegelijkertijd een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank Oost-Brabant, sector Bestuursrecht, Postbus 90125, 5200 MA ’s-Hertogenbosch.

Naar boven