Aanvraag voor ontheffing sluitingstijd op 29 december 2025 op de locatie Dam 63 te Alblasserdam zaaknummer 9003542508

De Gemeente Alblasserdam heeft een aanvraag voor een ontheffing ontvangen. De ontheffing is aangevraagd voor ontheffing sluitingstijd op 29 december 2025 op de locatie Dam 63 te Alblasserdam.

 

Waarom publiceert de gemeente dit bericht?

Een ontheffing wordt bij de gemeente aangevraagd om toestemming te krijgen om iets te organiseren, te exploiteren of uit te voeren in de openbare ruimte of in een inrichting. Met dit bericht laat de gemeente u weten dat er misschien iets verandert of plaatsvindt in uw omgeving. Dan kunt u hier op tijd op reageren.

 

Wanneer neemt de gemeente een besluit over de aanvraag van de ontheffing?

Waarschijnlijk neemt de gemeente voor 12 januari 2026 een definitief besluit over de aanvraag van de ontheffing. Als de gemeente van plan is de ontheffing te verlenen, publiceert de gemeente daarover een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u reageren. U kunt nu nog niet reageren.

 

Heeft u vragen over de aanvraag van de ontheffing?

U kunt de aanvraag van de ontheffing bekijken en hierover vragen stellen. Hiervoor kunt u contact opnemen met de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid. Dit kan via het telefoonnummer 078 - 770 85 85.

Naar boven