Kom naar de Haansbergdag op 10 december

 

Wilt u in de toekomst in Haansberg gaan wonen of bent u nieuwsgierig naar de ontwikkeling van de wijk? Dan bent u op woensdag 10 december van harte welkom op de Haansbergdag. Deze editie staat helemaal in het teken van wonen en werken in Haansberg

Samen met onze partners, zoals bouwers en ontwikkelaars, laten we zien welke soorten woningen er in Haansberg-Oost (1e fase reguliere woningbouw Haansberg) komen. We horen daarbij graag wat u als woningzoekende belangrijk vindt bij het kopen van een woning. Ook vertellen we hoe we werken in de wijk willen vormgeven en horen we graag uw gedachten daarbij. 

De Haansbergdag vindt plaats op woensdag 10 december, van 17.00 tot 20.00 uur, aan de Hermelijnweg 1 in Etten-Leur. Komt u op de fiets? Dan kunt u die op locatie stallen. Komt u met de auto, dan verwijzen verkeersborden u naar de parkeerplekken.

Heeft u een vraag of wilt u een idee met ons delen? Laat het ons weten via haansberg@etten-leur.nl. We ontmoeten u graag op 10 december.

 

Naar boven