Kennisgeving besluit op aanvraag Aanvraag beschikking behandelen Rozenhaag 23, 3831CA Leusden

De gemeente heeft op 1 december 2025 een besluit genomen op de aanvraag met zaaknummer Z2025-00006602 voor een Aanvraag beschikking behandelen op locatie Rozenhaag 23, 3831CA Leusden. De vergunning is Akkoord. Het besluit betreft het plaatsen van dakserres en bevat de volgende activiteiten:

  • Bouwactiviteit (Omgevingsplan)

Inzage

De stukken zijn ter inzage, om deze op te vragen kunt u een mail sturen naar het omgevingsloket via omgevingsloket@leusden.nl

Procedure

Indien u belanghebbende bent kunt u bezwaar maken tegen het besluit. Vermeldt u daarbij het hierboven genoemde zaaknummer. U kunt het bezwaar richten aan het college van burgemeester en wethouders van Leusden, p/a secretariaat van de adviescommissie bezwaarschriften , postbus 150, 3830 AD Leusden. De termijn voor het indienen van een bezwaar start op 1 december 2025 en bedraagt 6 weken. Voor meer informatie over de procedure kunt u contact opnemen via gemeente@leusden.nl of telefoonnummer14 033.

Naar boven