Vacature vaste standplaats vrijdag, Albrechtshof in Zevenhoven, voor aanvullende producten die niet in dit winkelcentrum worden aangeboden

Albrechtshof, Zevenhoven – In de kern Zevenhoven komt per 1 januari 2026 een standplaats beschikbaar voor het hierboven genoemde product. In verband met de beperkte fysieke ruimte is slechts één standplaats beschikbaar.

De standplaats heeft een maximale oppervlakte van 28 m², 8 meter breed. Alle zaken, het verkoopmateriaal inclusief luifels, uitstallingen en vuilnisbakken worden binnen deze ruimte geplaatst. 

selectieprocedure:

Aanvragen voor een vaste standplaats kunnen worden ingediend tot uiterlijk 2 weken na deze publicatie, tot en met 8 december 2025. Indien geen passende aanvragen worden ingediend binnen de hiervoor genoemde termijn zal de vacature op de website van de gemeente Nieuwkoop worden gepubliceerd.

Aan te leveren stukken:

Een vergunning wordt aangevraagd via het formulier op de website Standplaatsvergunning | Gemeente Nieuwkoop en voorzien van alle gevraagde bijlagen.

Een vergunning wordt toegekend op grond van de regels uit de Algemene plaatselijke verordening Nieuwkoop 2012 (Apv) en het Standplaatsenbeleid.

De procedure verloopt als volgt:

  • 1.

    Zodra de vacature gepubliceerd is, kunnen geïnteresseerden een vergunningsaanvraag indienen.

  • 2.

    Een vergunning kan enkel worden verleend aan (rechts)personen die aan de eisen van artikel 4:2 van de Apv en Bijlage 1 van het Standplaatsenbeleid voldoen.

  • 3.

    Na ontvangst van een aanvraag wordt eerst getoetst of de aanvraag passend is. Dit betekent dat getoetst wordt of de aanvraag:

    • 1.

      qua afmetingen, materiaal (verkoopwagen, tent, etc.) en benodigdheden (zoals elektriciteit) passend is voor de vacature;

    • 2.

      betrekking heeft op het product waarvoor op basis van het standplaatsenbeleid nog een standplaats beschikbaar is.

  • 4.

    Na stap 2 wordt een selectie gemaakt van aanvragen die passend zijn.

  • 5.

    Onder de passende aanvragen vindt een loting plaats waarin de volgorde van aanbieding van de standplaats bepaald wordt.

  • 6.

    De standplaatsvergunning zal voor de duur van 10 jaar worden verleend aan de aanvrager die de loting wint.

  • 7.

    Indien de winnaar van de loting niet langer gebruikt wenst te maken van de marktstandplaats, dan zal de standplaats worden aangeboden aan de aanvrager met het tweede lotnummer enz.

kosten:

Aan het indienen van een aanvraag zijn kosten (leges) verbonden.

Aan het gebruik van een standplaats en gebruik van elektra zijn kosten verbonden.

Naar boven