Gemeente Heusden - Omgevingsvergunning aangevraagd - Ophovenseweg Kadastraal G1403 en G938, Hedikhuizen, kappen twee bomen -Fraxinus excelsior-

 

 

Het college van Heusden heeft op 13 november 2025 een aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen voor de omgevingsplanactiviteit:

 

Kappen

 

Voor het kappen van twee bomen -Fraxinus excelsior- aan de Ophovenseweg Kadastraal G1403 en G938 in Hedikhuizen. De aanvraag is bij de gemeente bekend onder nummer 2163851.

 

Bij een aangevraagde vergunning kunt u nog geen bezwaar indienen. Er moet eerst een beslissing worden genomen op de aanvraag om bezwaar te kunnen maken.

 

Meer informatie

Graag bij uw schriftelijke reactie het zaaknummer vermelden.

Voor vragen kunt u contact opnemen met het cluster Omgevingsvergunningen van de gemeente Heusden, telefoon: (073) 513 1789.

Naar boven