Tijdelijke verkeersmaatregel tijdens het evenement Los in Loosbroek/Mega Trekkertrek Spektakel, 5472 LB Loosbroek.

Burgemeester en wethouders hebben toestemming verleend om op 14 maart 2025 van 20.00 uur tot 03.00 uur en op 16 maart 2025 van 08.00 uur tot 24.00 uur of zoveel langer of korter als nodig blijkt:

in de Nistelrodensedijk (vanaf de Justitieweg tot de Berkenvenseweg) eenrichtingsverkeer in te stellen door middel van plaatsing van borden model C4 en C5 van het RVV.

in de Bosweg en in een gedeelte van de Nistelrodensedijk (vanaf de Justitieweg tot de Berkenvenseweg) wordt een parkeerverbod in te stellen voor beide zijden van de weg door middel van plaatsing van de borden, model E2 van bijlage I van het RVV.

Het besluit is verzonden op: 5 februari 2025

Inzage: U kunt de stukken gedurende zes weken tijdens openingstijden op afspraak inzien in het gemeentehuis in Heesch. De actuele openingstijden vindt u op de webpagina van de gemeente.

Bezwaar: Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na publicatiedatum van dit besluit bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Bernheze. Het bezwaar heeft geen schorsende werking.

Voorlopige voorziening: Belanghebbenden kunnen, gelijktijdig met een ingediend bezwaar- of beroepschrift, de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken om een voorlopige voorziening te treffen. Er zijn griffierechten verschuldigd.

Reageren: In een schriftelijke reactie moeten staan: de datum, de naam en het adres van degene die reageert, een omschrijving van het onderwerp, de reden waarom u bezwaar/zienswijze/bedenking indient en uw handtekening.

 

Heesch, 4 februari 2025

Naar boven