Besluit beperking openbaarheid archiefbescheiden

Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Beek

 

gelezen het advies van de gemeentelijk archivaris, van 21 oktober 2025

 

gelet op artikel 15, eerste lid, onder a, van de Archiefwet 1995 en artikel 10 van het Archiefbesluit 1995

 

BESLUIT:

 

Beperkingen te stellen aan de openbaarheid van de archieven van Beek, voormalig Beek en voormalig Spaubeek volgens de hierna gegeven specificatie.

Artikel 1. Beperking ter bescherming van persoonlijke levenssfeer;

Met het oog op de bescherming van de persoonlijke levenssfeer zijn de navolgende inventarisnummers beperkt openbaar.

 

Archiefblokken

Archiefcode HCL

Inventarisnummers

Beek 1928-1981

60.002

1821-1887, 1889-1893, en 1898

Beek 1982-2006

60.011

2537-2590

Spaubeek 1940-1981

60.016

885-889

 

Raadpleging, gebruik of vervaardiging van reproducties van de in tabel genoemde in-ventarisnummers is tot het moment van openbaarmaking uitsluitend mogelijk na voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerder van de archiefbewaar-plaats. Aan deze toestemming kunnen voorwaarden worden verbonden.

Artikel 2. Inwerkingtreding;

Dit besluit treedt in werking een dag na de bekendmaking op de website van de ge-meente Beek, http://www.gemeentebeek.nl/www.gemeentebeek.nl.

Dit besluit wordt als bijlage gevoegd bij de Verklaring van Overbrenging als gevolg van de aanvulling van nagekomen archiefbescheiden aan de statische archieven.

 

Bent u het niet eens met de inhoud van dit besluit? Dan kunt u binnen 6 weken na de publicatiedatum van het besluit bezwaar maken.

Namens het college van burgemeester en wethouders

Secretaris,

Dhr P. De Jonge

Naar boven