Verordening fysieke leefomgeving Verleend: Ontheffing Sfeerverlichting, het aanbrengen en laten branden van sfeerverlichting van 26 nov tm 15 maart 2026, Winkelcentrum De Hoef

Vergunning/ontheffing Verordening fysieke leefomgeving: Verleend

Burgemeester en wethouders van Alkmaar maken bekend dat zij de volgende aanvraag voor een vergunning/ontheffing hebben verleend:

Ontheffing Sfeerverlichting; Winkelcentrum De Hoef; het aanbrengen en laten branden van sfeerverlichting van 26 november 2025 tot en met 15 maart 2026

Datum ontvangst: 02-10-2025

Zaaknummer: 00001280985

Niet eens met dit besluit?

Wilt u een besluit inzien dan kan dit alleen op verzoek. Uw verzoek kunt u doen via onze website met vermelding van het zaaknummer en het adres van het dossier.

Als u het niet eens bent met dit besluit dan kunt u binnen zes weken na de verzenddatum bezwaar maken. Op onze website kunt u lezen hoe u online of per post uw bezwaar kunt indienen.

Naar boven