Gemeente Heusden - Omgevingsvergunning aangevraagd - Gouverneur, kadastraal K3562, Nieuwkuijk, bouwen twee appartementengebouwen (70 woningen)

 

 

Het college van Heusden heeft op 23 oktober 2025 een aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen voor de omgevingsplanactiviteit:

 

Afwijken van regels in het Omgevingsplan

 

Voor het bouwen van twee appartementengebouwen (70 woningen) aan de Gouverneur, kadastraal K3562 in Nieuwkuijk. De aanvraag is bij de gemeente bekend onder nummer 2152416.

 

Bij een aangevraagde vergunning kunt u nog geen bezwaar indienen. Er moet eerst een beslissing worden genomen op de aanvraag om bezwaar te kunnen maken.

 

Meer informatie

Graag bij uw schriftelijke reactie het zaaknummer vermelden.

Voor vragen kunt u contact opnemen met het cluster Omgevingsvergunningen van de gemeente Heusden, telefoon: (073) 513 1789.

Naar boven