Bekendmaken voornemen tot uitgifte perceel gemeentegrond in Alkmaar aan Liander N.V.

Voorgenomen gronduitgifte

De gemeente Alkmaar heeft het voornemen om een perceel grond in Alkmaar uit te geven aan Liander N.V. gevestigd te Arnhem. De uitgifte vindt plaats voor de realisatie van een transformatorstation op de uit te geven perceel grond.

Het uit te geven perceel grond

De uitgifte betreft het volgende perceel gemeentegrond:

  • -

    Alkmaar, in de groenstrook nabij Koning Willem-Alexanderlaan 3, het perceel is kadastraal bekend gemeente Alkmaar, sectie E, nr. 6762 ged. ter grootte van 34 m²

Motivering

Er is nu en in de toekomst een groeiende vraag naar energie. Om hieraan te kunnen voldoen is de bouw van nieuwe en de uitbreiding van bestaande transformatorstations nodig. Liander N.V. voorziet hierin. Voor de realisatie is grond nodig die eigendom is van de gemeente. De gemeente is van mening dat Liander N.V. de enige serieuze gegadigde is om dit transformatorstation te bouwen op het uit te geven perceel grond.

Reacties

Een ieder die wil reageren op de voorgenomen uitgifte van het perceel grond kan dat gemotiveerd doen door binnen 20 kalenderdagen na deze publicatie een e-mail te sturen naar

esmit@alkmaar.nl  onder vermelding van ‘reactie voornemen gronduitgifte Liander trafo Koning Willem-Alexanderlaan 3’. Na het verstrijken van de termijn van 20 kalenderdagen is het niet meer mogelijk om uw vragen c.q. bezwaren in te dienen.

Vervolg

Als binnen de gestelde termijn geen bezwaar of reacties worden ingediend dan zal de gemeente het perceel grond aan Liander N.V. uitgeven.

Mochten er bezwaren of reacties worden ingediend dan zullen deze worden beoordeeld. Bij meerdere geschikte en serieuze belangstellenden voor de uitgifte van het perceel grond ten behoeve van het transformatorstation zal op basis van nader vast te stellen selectiecriteria een besluit worden genomen over de uitgifte.

Alkmaar, 10 oktober 2025

Naar boven