Aanvraag omgevingsvergunning voor het gedeeltelijk gebruiken van het pand voor toeristische verhuur (B&B) op het adres Neptunus 15, 2221 JS Katwijk

Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij in het kader van de Omgevingswet de volgende aanvraag voor een omgevingsvergunning hebben ontvangen. Hierbij is de reguliere voorbereidingsprocedure van toepassing. De eventuele omgevingsvergunning wordt te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid het plan in te zien en bezwaren in te dienen.

Ingekomen omgevingsvergunning

Locatie

Neptunus 15, 2221 JS Katwijk

Omschrijving

het gedeeltelijk gebruiken van het pand voor toeristische verhuur (B&B)

Datum Indiening

01-10-2025

Postcode

2221 JS

 

Vragen over bouwplannen?

U kunt op afspraak terecht voor het stellen van vragen over het omgevingsplan (voorheen bestemmingsplannen) en vergunningsvrije- en vergunningsplichtige bouwwerken. Informatie over een nieuw ingekomen aanvraag omgevingsvergunning ontvangt u door een e-mail te sturen naar info@katwijk.nl met daarin een verzoek tot informatie over een nieuw ingekomen omgevingsvergunning. Om een bouwdossier in te zien kunt u een verzoek indienen via www.katwijk.nl/bouwdossiers mits dit langer dan een half jaar geleden is verleend. Is dat korter dan kunt u de informatie vinden op www.katwijk.nl/bekendmakingen.

Naar boven