Gemeente Rhenen – vergunning c.q. ontheffing (evenement) Toneelvereniging De Hucht

De burgemeester of het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Rhenen maakt/maken bekend in de periode van maandag 15 tot en met vrijdag 19 september 2025 de volgende vergunningen c.q. ontheffingen zijn verleend:

19 september 2025

 

Evenementen (burg.)

Toneelvereniging De Hucht = theaterwandeling ‘Van Mobilisatie tot Bevrijding’ op vrijdag 26 & zaterdag 27 september 2025 van 17.30 uur tot 20.30 uur in de benedenstad van Rhenen. Met als reservedatum: maandag 29 september 2025 van 17.30 uur tot 20.30 uur.

 

Tegen definitieve besluiten van het gemeentebestuur kunt u binnen zes weken na de datum van bekendmaking van het besluit aan de aanvrager een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen.

Het bezwaarschrift moet gericht worden aan het gemeentebestuur t.a.v. de commissie bezwaarschriften, Postbus 201, 3910 AE Rhenen. Op de enveloppe dient u in de linker bovenhoek te vermelden: “bezwaarschrift”.

In het gemeentehuis kunt u de brochure ‘Bezwaar en beroep tegen beslissingen van de overheid afhalen. In deze brochure kun u alle informatie vinden over het indienen van een bezwaarschrift.

Naar boven