Verleende geluidsontheffing voor Geluidsontheffing werkzaamheden aan het spoor op het Emplacement Station Leeuwarden (APV-2025-032106)

Verleende geluidsontheffing voor werkzaamheden aan het spoor op het Emplacement Station Leeuwarden van 31 oktober t/m 3 november, 8 t/m 10 november en 15 t/m 17 november 2025, verzenddatum: 24-09-2025

Bezwaar: Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen bovenstaand besluit. Een belanghebbende is iemand van wie de belangen direct betrokken zijn bij het besluit. Dit kan tot 6 weken na de dag van verzending (zie achter “verzenddatum”). In uw bezwaarschrift dient u het volgende te vermelden: uw naam en adres; dagtekening; omschrijving van het besluit (dossiernummer – het nummer tussen haakjes) en de gronden van uw bezwaar. Kijk voor meer informatie over bezwaarschrift indienen op www.leeuwarden.nl/bezwaarschrift.

 

Het bezwaarschrift richten aan: burgemeester en wethouders van Leeuwarden. Uitzondering Drank- en Horecavergunning, gedoogverklaring, exploitatievergunning, terrasvergunningen, ontheffing artikel 35 Drank- en Horecawet en evenementenvergunning, richten aan: burgemeester van Leeuwarden.

Naar boven