Bezwaarclausule
Bent u het niet eens met dit besluit?
Belanghebbenden kunnen schriftelijk een bezwaarschrift indienen. Doe dit binnen zes weken na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt. Dit is de wettelijke termijn. Daarna kunnen wij uw bezwaarschrift niet meer behandelen.
Stuur uw bezwaarschrift naar:
Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Roerdalen
Postbus 6099
6077 ZH St. Odiliënberg
In uw bezwaarschrift moet in ieder geval staan:
- •
uw naam, adres en telefoonnummer;
- •
een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt (u kunt bijvoorbeeld de datum en ons kenmerk van het besluit vermelden of een kopie meesturen);
- •
de reden waarom u bezwaar maakt;
- •
de datum en uw handtekening.
U kunt ook het bezwaarschrift indienen via het e-formulier op de website van de gemeente.
Ga dan naar https://www.roerdalen.nl/bezwaar-maken.
Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuur dan een machtiging mee.
Besluit schorsen
Het indienen van een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking voor het besluit. Dat betekent dat het besluit blijft gelden in de tijd dat uw bezwaarschrift in behandeling is.
Vindt u dat u vanwege spoed niet op het besluit op uw bezwaarschrift kunt wachten, bijvoorbeeld omdat het besluit onherstelbare gevolgen heeft voor u? Dan kunt u de Voorzieningenrechter van de rechtbank Limburg verzoeken om dit besluit te schorsen en / of een voorlopige voorziening te treffen.
Stuur uw verzoek naar:
Rechtbank Limburg
Postbus 950
6040 AZ Roermond
Voor een verzoek om een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd.
U kunt overigens alleen een verzoek indienen, als u binnen de termijn van zes weken uw bezwaarschrift heeft ingediend.