Toestemming voor het wijzigen van bestaande vergunning voor het verbouwen van een woning aan Geldersedijk 43 te Hattem

Verleende vergunning

  • Geldersedijk 43: wijzigen van bestaande vergunning voor het verbouwen van een woning, verzonden 2 september 2025. Het gaat om een wijziging van de vergunning die verleend is op 25 juni 2024.

Tegen een verleende vergunning kunt u een bezwaarschrift indienen.

Als u het niet eens bent met een besluit, kunt u binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit een schriftelijk bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 93, 8050 AB Hattem.

Het bezwaarschrift moet ten minste te bevatten:

  • naam en adres

  • dagtekening (datum)

  • omschrijving van het betreffende besluit

  • de gronden van het bezwaar (motivering)

  • handtekening

Indien gewenst kan schriftelijk een voorlopige voorziening worden aangevraagd bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Gelderland Locatie Arnhem, Afdeling Bestuursrecht, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. U dient in de aanvraag aan te geven waarom het erg belangrijk is dat het besluit nog niet wordt uitgevoerd.

Naar boven