Besluit op aanvraag Lokaliteiten wijzigen, Wilhelminapark 66, 5041ED Tilburg

Deze bekendmaking betreft de aanvraag van het wijzigen van de lokaliteiten, ontvangen op 24 juli 2024, geregistreerd onder zaak(nummer) Z2025-00000583, aangaande:

Omschrijving/naam: wijzigen lokaliteit alcoholwet

Locatie/adres: Wilhelminapark 66, 5041ED Tilburg

Het toevoegen van een terras op eigen terrein aan de eerder verleende Alcoholwetvergunning

Vergunning verleend

Gemeente Tilburg maakt hierbij bekend dat besloten is de vergunning te verlenen. Dit is vastgelegd in een officieel besluit.

Bent u het niet eens met het besluit?

Als u belanghebbende bent en u het niet eens bent met het besluit, dan kunt u dat tot en met 11 maart 2025 laten weten aan gemeente Tilburg door bezwaar te maken. Het document waarin u uw bezwaar opschrijft heet bezwaarschrift. In die periode kunt u ook het besluit en de bijbehorende documenten bekijken. Hiervoor kunt u contact opnemen met gemeente Tilburg via telefoonnummer 14013. Vermeld bij contact altijd het zaaknummer Z2025-00000583.

Uw bezwaarschrift kunt u sturen naar postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Als u een DigiD heeft kunt u ook online bezwaar maken via de website www.tilburg.nl. Zoekt u dan op "bezwaar".

In uw bezwaarschrift moet in ieder geval staan:

  • uw naam en adresgegevens;

  • de datum van schrijven;

  • een vermelding van het zaaknummer Z2025-00000583;

  • een omschrijving of kopie van het besluit waar u het niet mee eens bent;

  • de redenen van het bezwaar;

  • uw handtekening *.

Daarnaast kunt u in uw bezwaarschrift aangeven of u wilt worden gehoord.

* Maakt u online bezwaar via de website van gemeente Tilburg, dan is uw DigiD uw handtekening.

Naar boven