Melding ontvangen voor de locatie gelegen naast Maritime Airport De Kooy en Den Helder Airport (Toepassen van grond of baggerspecie)

De Omgevingsdienst Noord-Holland Noord (OD NHN) heeft op 25 augustus 2025 namens Gemeente Den Helder een volledige melding ontvangen van een ontwikkeling aan de locatie gelegen naast Maritime Airport De Kooy en Den Helder Airport. Het gaat over het realiseren van een zonnepark waar een kleine spot met zink verontreinigd grond dient te worden gesaneerd. De melding heeft het kenmerk OMG-063740/DMS513234.

Het betreft een melding zoals bedoeld in de hoofdstukken 2 tot en met 5 van het Besluit activiteiten leefomgeving (Bal). Van deze melding wordt overeenkomstig artikel 10.20, eerste lid van het Omgevingsbesluit een kennisgeving gedaan.

De melding gaat over de volgende activiteit:

- Toepassen van grond of baggerspecie

Meer informatie

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Omgevingsdienst Noord-Holland Noord via postbus@odnhn.nl of het telefoonnummer 088-102 13 00. Wij verzoeken u hierbij het zaaknummer (OMG-063740/DMS513234) te vermelden.

Naar boven