Verleende vergunning, 3 oktober t/m 7 oktober 2025 van 14.00 tot 22.00 uur, Schutterij Vriendenkring, Kermis Leuth, Steenheuvelsestraat 39 in Leuth, gemeente Berg en Dal

Vergunning verleend op 25 augustus 2025

 

3 oktober t/m 7 oktober 2025 van 14.00 tot 22.00 uur, Schutterij Vriendenkring, Kermis Leuth, Steenheuvelsestraat 39 in Leuth, gemeente Berg en Dal

Voor een evenement kunnen meerdere vergunningen zijn verleend, zoals een evenementvergunning, een geluidsontheffing, een ontheffing van de Alcoholwet of de Zondagswet.

Tegen deze besluiten kunnen belanghebbenden binnen zes weken schriftelijk en gemotiveerd bezwaar indienen bij de burgemeester, respectievelijk het college van burgemeester en wethouders van Berg en Dal, Postbus 20, 6560 AA Groesbeek. De termijn van zes weken gaat in een dag na verzending van de vergunning/ontheffing. Deze dag hoeft niet gelijk te zijn aan de datum van deze publicatie. Verleende vergunningen en ontheffingen liggen niet ter inzage. Wilt u een vergunning of ontheffing inzien dan kan dit alleen nadat u een afspraak hebt gemaakt bij team Juridische zaken en Handhaving via telefoonnummer 14024.

 

 

Naar boven