Tijdelijke verkeersmaatregel Purmerend onder Stoom 2025

Van op zaterdag 6 september en zondag 7 september 2025 zal Purmerend onder Stoom worden georganiseerd. Uit een oogpunt van verkeersveiligheid, openbare orde en de veiligheid in de openbare ruimte is het noodzakelijk dat burgemeester en wethouders in de periode van donderdag 4 september t/m zondag 7 september 2025 een tijdelijke verkeersmaatregel vaststellen. Daarom wordt voor een gedeelte van het parkeerterrein Schapenmarkt een parkeerverbod ingesteld.

Het besluit betreft de volgende onderdelen:

  • Tijdelijke verkeersmaatregel

Bent u het niet eens met dit besluit?

Dan kunt u bezwaar maken. Neemt u dan eerst telefonisch contact met ons op; misschien komen we samen tot een oplossing. Komen we er niet uit, dan kunt u tot en met 7 juli 2025 een bezwaarschrift indienen.

U kunt dat digitaal doen, dan heeft u een DigiD nodig. Of u schrijft een brief naar het team Juridische en Veiligheidszaken, Postbus 15, 1440 AA te Purmerend. Voor meer informatie zie: www.purmerend.nl/bezwaar.

In uw bezwaarschrift moet het volgende staan:

  • uw naam, adres, telefoonnummer en/of e-mailadres;

  • een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt;

  • de reden waarom u bezwaar maakt;

  • de datum en uw handtekening.

Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuurt u dan een volmacht mee. Op www.purmerend.nl/bezwaar vindt u een voorbeeld.

Naar boven