Toestemming voor het Talenthockeycamp van 2 tot en met 11 juli 2025 bij de Hattemse Mixed Hockey Club aan Hazenakker te Hattem

Verleende vergunning:

  • Talenthockeycamp van 2 t/m 11 juli 2025 bij de Hattemse Mixed Hockey Club aan de Hazenakker, verzonden 22 januari 2025.

Bezwaar

Als u of een andere belanghebbende het niet eens is met dit besluit kan, binnen zes weken na de verzenddatum van dit besluit, een bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend,

Postbus 93, 8050 AB HATTEM

Het bezwaarschrift wordt schriftelijk ingediend en moet ten minste bevatten:

  • uw naam en adres;

  • de dagtekening (datum);

  • een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift is gericht;

  • de gronden van het bezwaar (motivering);

  • uw handtekening.

Indien gewenst kan een voorlopige voorziening worden gevraagd bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Gelderland, locatie Arnhem, Afdeling Bestuursrecht, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. U moet dan aangeven waarom het voor u erg belangrijk is dat het besluit nog niet wordt uitgevoerd.

Naar boven