Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van Z a l t b o m m e l;

Overwegende dat:

- Hollands Hard Festival in de periode van 12 september 2025 tot en met 13 september 2025 een muziekfestival organiseert in Brakel;

- het in het belang van de veiligheid van bezoekers en de verkeersveiligheid gewenst is om tijdelijke verkeersmaatregelen te treffen;

- de wegen waarvoor de verkeersmaatregelen moeten gelden in beheer zijn bij de gemeente Zaltbommel

Gelet op:

  • Artikel 18, eerste lid, onder d van de Wegenverkeerswet 1994 (hierna: WVW1994) zijn burgemeester en wethouders bevoegd tot het nemen van verkeersbesluiten in de gemeente Zaltbommel;

  • Artikel 15, eerste lid, van de WVW1994 moet een verkeersbesluit worden genomen voor de plaatsing of verwijdering van de in artikel 12 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (hierna: BABW) genoemde verkeerstekens, alsmede voor onderborden voor zover daardoor een gebod of verbod ontstaat of dit wordt gewijzigd;

  • Artikel 15, tweede lid, van de WVW1994 moet een verkeersbesluit worden genomen voor maatregelen op of aan de weg tot wijziging van de inrichting van de weg of het aanbrengen of verwijderen van voorzieningen ter regeling van het verkeer, indien de maatregelen leiden tot een beperking of uitbreiding van het aantal categorieën weggebruikers dat van een weg of weggedeelte gebruik kan maken;

  • het advies van team Verkeer.

B e s l u i t e n :

 

in Brakel, door middel van het plaatsen van de volgende bebording in kader van bovenvermelde regelingen en het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RVV 1990):

a. Bord E01 > Kooiweg, vanaf de zijde Burgemeester Posweg, zal na tien (10) meter aan beide zijden van de weg borden worden geplaatst met een parkeerverbod (bord E01). Driehonderd (300) meter verder -in tegengestelde richting- worden aan beide zijden van de weg borden geplaatst met een parkeerverbod (bord E01):

-op vrijdag 12 september 2025 van 18.30 uur tot zaterdag 13 september 2025, 03:00 uur;

-zaterdag 13 september 2025 van 13:00 uur tot zondag 14 september 2025, 02:00 uur, in verband met evenement.

  • b.

    Bord A0150 > Na rotonde van de N322, Burgemeester Posweg, worden aan beide zijden borden geplaatst met een snelheidsbeperking van 50 km/u. Dit om het veilig uitstappen van de bezoekers op de Kiss & Ride strook te garanderen. Vanaf het dorp Brakel worden 100 meter ná de bebouwde kom ook 2 borden geplaatst met een snelheidsbeperking van 50 km/u.

-op 12 september 2025 van 18:30 uur tot 13 september 03:00 uur;

-op 13 september van 12:00 uur tot 14 september 2025 om 01:00 uur.

 

Dit besluit is op 18 augustus 20225 verzonden.

Vragen ?

Hebt u vragen of opmerkingen over dit besluit? Neem dan contact op met team Veiligheid via telefoonnummer 14 0418.

Niet mee eens?

Bent u het niet eens met dit besluit? Dan kunt u daartegen schriftelijk bezwaar maken. Vermeld altijd de redenen van uw bezwaar en het kenmerk van dit besluit. U stuurt uw bezwaarschrift binnen zes weken na de verzenddatum van deze brief naar de gemeente. Dit kan per post of digitaal (via een formulier op de website).

Dit besluit treedt direct in werking, ook als u bezwaar maakt. Als u dit niet wilt, vraag dan de Voorzieningenrechter een voorlopige voorziening te treffen. U stelt hiervoor een verzoekschrift op. Dit kan alleen als u ook bezwaar heeft gemaakt en uw zaak spoed heeft. Dit verzoekschrift richt u aan de Voorzieningenrechter van de rechtbank Gelderland, Team bestuursrecht, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. Dit kan ook digitaal. Kijk op de site http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht voor de voorwaarden. Vraagt u een voorlopige voorziening aan, dan moet u griffierecht betalen.

 

Naar boven