Toestemming voor het schenken van alcohol tijdens het Muziekfeest op het Plein op zaterdag 9 augustus 2025 en op zondag 10 augustus 2025 tussen aan Piet van Thielplein te Beek en Donk

De burgemeester heeft ontheffing (toestemming) verleend voor het schenken van zwak alcoholische dranken (bier en wijn) voor:  

  • -

    Muziekfeest op het Plein, Piet van Thielplein, Beek en Don k

    Het schenken van alcohol mag op zaterdag 9 augustus 2025 tussen 14.00 – 00.45 uur en op zondag 10 augustus 2025 tussen 14.00 – 23.45 uur. Verzonden op 31 juli 2025. 

Toestemming is mogelijk door artikel 35 van de Alcoholwet en alleen als er een evenementenvergunning is verleend.

Bent u belanghebbende en bent u het niet eens met deze vergunning? Dan kunt u bezwaar maken. U doet dit binnen 6 weken na het verzenden van de vergunning. U stuurt uw bezwaar naar de gemeente Laarbeek, aan de burgemeester. In het bezwaarschrift zet u het volgende:

uw naam, adres, de datum van uw brief, met welke beslissing u het niet mee eens bent, waarom u het niet eens bent met de beslissing, uw handtekening.

Tijdelijke maatregel

Als u niet wilt dat de beslissing al wordt uitgevoerd, kunt u aan de rechter vragen een tijdelijke maatregel te nemen.

Dit wordt een voorlopige voorziening genoemd. Daarvoor schrijft u een brief aan:

De Voorzieningenrechter

Sector bestuursrecht

Postbus 90125

5200 MA ’s-Hertogenbosch

Als u daar vragen over heeft kunt u bellen met de rechtbank Oost-Brabant.

Het telefoonnummer is 088 361 18 34.

U betaalt zelf de kosten van een voorlopige voorziening. Als u gelijk krijgt van de rechter dan krijgt u vaak (een deel van) de kosten vergoed.

Naar boven