Buiten behandelingstelling het plaatsen van een dakserre aan de voorzijde van de woning, aan John Fordstraat 21, 6515LK Nijmegen

Gemeente Nijmegen besloot om de aanvraag met kenmerkZ2025-00006047 voor een omgevingsvergunning aan John Fordstraat 21, 6515LK Nijmegen niet te behandelen. Het verzoek ging over het plaatsen van een dakserre aan de voorzijde van de woning. Het zag op de volgende activiteit(en):

  • het bouwen van een bouwwerk (omgevingsplan)

Waarom publiceert de gemeente dit bericht?

Met dit bericht laat de gemeente u weten dat er niets verandert in uw omgeving.

Bent u het niet eens met het besluit?

U kunt de gemeente tot 26 augustus 2025 laten weten dat u het niet eens bent met het besluit. Dit heet bezwaar maken. U kunt in deze periode de documenten met informatie over het besluit van de gemeente bekijken. Bekijken doet u via de link op deze pagina. Voor het bekijken kunt u ook een afspraak met ons maken. Hiervoor of voor andere vragen, kunt u contact opnemen met de gemeente via telefoonnummer 024 329 8015.

Naar boven