Melding evenement geaccepteerd: het organiseren van een buurtfeest op 06-09-2025 in Baanakker, De Rijp, t.h.v. Baanakker huisnummers 9, 11 en 14 in De Rijp

Reguliere voorbereidingsprocedure: geaccepteerd Melding evenement

Burgemeester en wethouders van Alkmaar maken bekend, dat zij de volgende melding evenement hebben geaccepteerd

t.h.v. Baanakker huisnummers 9, 11 en 14 in De Rijp; het organiseren van een buurtfeest op 06-09-2025 in Baanakker, De Rijp

Datum ontvangst: 04-07-2025

Zaaknummer: 00001225395

Niet eens met dit besluit?

Wilt u een besluit inzien dan kan dit alleen op verzoek. Uw verzoek kunt u doen via onze website met vermelding van het zaaknummer en het adres van het dossier.

Als u het niet eens bent met dit besluit dan kunt u binnen zes weken na de verzenddatum bezwaar maken. Op onze website kunt u lezen hoe u online of per post uw bezwaar kunt indienen.

Naar boven