Verleende vergunning Cultuur Borrelt in het Julianapark te Schiedam op 22 juni 2025, 13 juli 2025, 24 augustus 2025 en 14 september 2025

De burgemeester van Schiedam heeft op 3 juni 2025 een vergunning verleend voor het organiseren van evenement Cultuur Borrelt in het Julianapark te Schiedam op de genoemde data van 14.00 uur tot 18.00 uur (opbouw voorafgaand aan het evenement van 11.00 uur tot 14.00 uur, afbouw na afloop van 17.30 uur tot 19.00 uur). Vier zonnige culturele zomermiddagen.

 

Vanaf 11 juni 2025 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam (alleen op afspraak).

 

Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen zes weken na de datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de burgemeester van Schiedam (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen.

Het indienen van een bezwaar- of beroepschrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden.

 

Naar boven