Toestemming voor het organiseren van het optreden van Smartlappenkoor op zaterdag 14 juni 2025 van 12:30 tot 14:00 uur aan De Brink te Hoevelaken

Op grond van artikel 2:25, eerste lid van de Algemene Plaatselijke Verordening Nijkerk 2021 is op 27 mei 2025 een goedkeuring (met kenmerk 1918963) verleend voor het organiseren van het optreden van Smartlappenkoor op zaterdag 14 juni 2025 van 12:30 uur tot 14:00 uur op de Brink in Hoevelaken.

Documenten opvragen

U kunt bij de gemeente Nijkerk de documenten met informatie over de vergunning opvragen. Stuur een e-mail naar gemeente@nijkerk.eu en geef daarbij de volgende gegevens aan:

  • het kenmerk van de gemeente van de aanvraag

Bezwaar

Tegen dit besluit kan door belanghebbenden binnen zes weken na datum van bekendmaking (= datum verzending van dit besluit) schriftelijk en gemotiveerd bezwaar worden ingediend bij de burgemeester van gemeente Nijkerk. Met een elektronische handtekening (DigiD) kan bezwaar worden gemaakt via de Digitale Publiekswinkel op de website www.nijkerk.eu. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking.

Voorlopige voorziening

In afwachting van de beslissing op bezwaar kan de voorzieningenrechter van de rechtbank Gelderland worden gevraagd een voorlopige voorziening te treffen. Met een elektronische handtekening (DigiD) kan digitaal een verzoekschrift worden ingediend via https://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Voor het behandelen van een voorlopige voorziening wordt griffierecht in rekening gebracht.

De burgemeester van Nijkerk

Mevrouw T.T.E. de Jonge – Ruitenbeek

Naar boven