Toestemming voor het plaatsen van een slang met een diameter van 11/4 inch in een kabelgoot van (1) 6 m x (b) 24 cm x (h) 5 cm over de weg ter hoogte van Govert van Wijnkade 40 te Maassluis

Maassluis, 26 mei 2025

Verleende vergunningen:

Overig

  • Verleende vergunning voor het plaatsen van een slang met een diameter van 11/4 inch in een kabelgoot van (1) 6 m x (b) 24 cm x (h) 5 cm over de weg ter hoogte van Govert van Wijnkade 40 vanaf heden tot 25 september 2025. Dit besluit is genomen op 22 mei 2025.

Rechtsmiddelen

Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na genoemde datum van het besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 55, 3140 AB Maassluis.

Indien dit, gelet op de betrokken belangen, spoedshalve is vereist, kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam.

Naar boven