Toestemming voor Dostival, Sint Jansgildestraat 31, 7037CA Beek

De gemeente Montferland heeft een Evenementenvergunning verleend. De gemeente Montferland geeft hiermee toestemming voor Dostival op locatie Sint Jansgildestraat 31, 7037CA Beek. Het betreft de volgende activiteit(en):

 evenementenvergunning;

 ontheffing Alcoholwet;

 ontheffing van de Zondagswet

 

Datum : 7 juni 2025 van 19.00 tot 01.00 uur

8 juni 2025 van 09.00 tot 19.00 uur

Locatie : in- en om Dorpshuis Beek-Loerbeek, Sint-Jansgildestraat 31 Beek

Maatregel : op de St. Jansgildestraat zal vanaf de Kerkhuisstraat tot aan de Meizoenstraat een parkeerverbod

en een snelheidsbeperking van 30 km/u worden ingesteld

Verzonden : 09 mei 2025

Rechtsmiddel : bezwaar

Waarom publiceert de gemeente Montferland dit bericht?

Een Evenementenvergunning wordt bij de gemeente Montferland aangevraagd om toestemming te krijgen. Met dit bericht laat de gemeente Montferland u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. U kunt nu reageren als u het hier niet mee eens bent.

Bent u het niet eens met de vergunning?

U kunt de gemeente Montferland laten weten dat u het niet eens bent met de vergunning. Dit heet bezwaar maken. U kunt bezwaar maken als de vergunning tegen uw belangen ingaat. Op de pagina ‘Bezwaarmaken’ op website van de gemeente www.montferland.info kunt u digitaal uw bezwaarschrift indienen. Voor het digitaal indienen van een bezwaarschrift heeft u een DigiD inlogcode nodig. U kunt uw bezwaarschrift ook schriftelijk indienen. De termijn voor het indienen van een bezwaar bedraagt 6 weken.

In deze periode kunt u ook de documenten met informatie over de vergunning in het gemeentehuis op afspraak bekijken. Raadpleeg voor de openingstijden en het adres van het gemeentehuis de website www.montferland.info. Voor informatie over het bekijken van de documenten of andere vragen kunt u ook bellen. Dit kan via het telefoonnummer 0316-291391 en kiezen voor optie 3.

Naar boven