Ervaar zelf hoe dementie voelt met VR

 

Hoe voelt het om beginnende dementie te hebben? De gemeente Etten-Leur wil het bewustzijn hierover vergroten en organiseert daarom elke eerste dinsdag van de maand een bijzondere VR-ervaring (virtual reality) bij Steunpunt Mantelzorg (Valpoort 153).

Op dinsdag kunnen bezoekers tussen 14.00 en 16.00 uur gratis deelnemen aan een unieke VR-simulatie. Met deze ervaring krijgen deelnemers een beter begrip van de uitdagingen waar mensen met dementie dagelijks mee te maken hebben. Kun je deze keer niet? Geen probleem! De VR-ervaring is er elke eerste dinsdag van de maand. Of kijk op Etten-Leurmakenwesamen.nl > sociaal Etten-Leur.

De eerst volgende inloopmomenten zijn als volgt:

• Iedere eerste dinsdag van de maand van 14.00 tot 16.00 uur bij Steunpunt Mantelzorg (Valpoort 153)

• 21 mei van 14.00 tot 16 uur in de Huiskamer van KBO Leur (Turfschip, Schippersstraat 2)

• 20 juni van 10.00 tot 12.00 uur bij ut Praothuis (Achter de Molen 17)

• 20 augustus van 14.00 tot 16.00 uur bij den Drempel (Papenstraat 47)

• 19 september van 10.00 tot 12.00 uur bij de Nobelaer (Parklaan 2)

Kom langs op een van deze momenten en beleef de VR-simulatie zelf! Houd er rekening mee dat er soms een wachttijd kan zijn. Kun je er niet bij zijn maar wil je wel graag een keer de VR-beleving ervaren? Neem dan op contact op met mantelzorg.etten-leur@surplus.nl om een afspraak te maken.

Naar boven