Aanvraag vergunning voor Koeltoren Vrumona Bunnik - vergunningaanvraag MBA, Vrumonaweg 2, 3981HT Bunnik

Op 3 april 2025 heeft de gemeente een aanvraag voor een omgevingsvergunning milieubelastende activiteiten (mba) ontvangen voor het bijplaatsen en in gebruik nemen van een koeltoren bij Vrumona B.V. op het adres Vrumonaweg 2 in Bunnik. Het gaat om een omgevingsvergunning voor:

  • voedingsmiddelenindustrie

 

Waarom publiceert de gemeente dit bericht?

Een omgevingsvergunning wordt bij de gemeente aangevraagd om ergens toestemming voor te krijgen. Het gaat bijvoorbeeld om een omgevingsvergunning voor een milieubelastende activiteit, bouwen of slopen. Met dit bericht laat de gemeente u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving.

 

Wanneer neemt de gemeente een besluit over de aanvraag van de vergunning?

De gemeente heeft de aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen op 3 april 2025. De gemeente neemt daarover in principe binnen 8 weken een besluit.

Als er een besluit is genomen over de aanvraag, publiceert de gemeente een nieuw bericht. U kunt dan de documenten met informatie over het besluit bekijken en hierop reageren.

 

Heeft u vragen over de aanvraag van de vergunning?

Als u nu al vragen heeft over de aanvraag kunt u bellen of mailen met de Omgevingsdienst regio Utrecht. Dit kan via het telefoonnummer 088 – 022 50 00, of u stuurt een mail naar info@odru.nl met het zaaknummer Z-2025-106555.

Naar boven