Toestemming voor plaatsen van een container 20 januari 2025 tot en met 30 mei 2025, Gemetstraat 9 , 1445GE Purmerend

De gemeente heeft op 2 april 2025 besloten toestemming te verlenen voor het plaatsen van één container in een parkeervak tegen het achterpad ter hoogte van de Gemetstraat 9, 1445GE Purmerend. Het besluit betreft de volgende onderdelen:

  • plaatsen voorwerpen op de openbare weg

Bent u het niet eens met dit besluit?

Dan kunt u bezwaar maken. Neemt u dan eerst telefonisch contact met ons op; misschien komen we samen tot een oplossing. Komen we er niet uit, dan kunt u uiterlijk 14 mei 2025 een bezwaarschrift indienen.

U kunt dat digitaal doen, dan heeft u een DigiD nodig. Of u schrijft een brief naar het team Juridische en Veiligheidszaken, Postbus 15, 1440 AA te Purmerend. Voor meer informatie zie: www.purmerend.nl/bezwaar.

In uw bezwaarschrift moet het volgende staan:

  • uw naam, adres, telefoonnummer en/of e-mailadres;

  • een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt;

  • de reden waarom u bezwaar maakt;

  • de datum en uw handtekening.

Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuurt u dan een volmacht mee. Op www.purmerend.nl/bezwaar vindt u een voorbeeld.

Naar boven