Aanvraag omgevingsvergunning voor Vestastraat (kadastrale percelen A6401, A6402, A6411 en A6412) Kerkrade

Aanvraag omgevingsvergunning

De gemeente ontving op 9 december 2024 een aanvraag omgevingsvergunning voor het realiseren van drie distributiecentra inclusief kantoren en het inrichten van het terrein op de locatie Vestastraat (kadastrale percelen A6401, A6402, A6411 en A6412).

De aanvraag betreft de volgende activiteiten:

  • Bouwactiviteit (omgevingsplan)

  • Bouwactiviteit (technisch)

  • Het aanleggen of veranderen van een uitweg

  • Afwijken van regels in het omgevingsplan

  • Het plaatsen van handelsreclame

Waarom publiceert de gemeente dit bericht?

Een omgevingsvergunning is nodig om iets te bouwen, verbouwen, slopen, kappen, aan te leggen of de bestemming te wijzigen of van het omgevingsplan te mogen afwijken. Met dit bericht laat de ge- meente u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u op tijd reageren als u het hier niet mee eens bent.

Wanneer neemt de gemeente een besluit over de aanvraag van de vergunning?

De gemeente neemt bij toepassing van de reguliere procedure binnen 8 weken een besluit, tenzij de beslistermijn wordt verlengd. Over het definitieve besluit publiceert de gemeente in een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren.

Meer weten?

Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem dan contact op met de gemeente Kerkrade via het volgend email adres: gemeentehuis@kerkrade.nl of via telefoonnummer 14 045

Naar boven