Toestemming voor het plaatsen van een container van 31 maart 2025 tot en met 30 april 2025 ter hoogte van Vrijheidsplantsoen 46, 1447XZ Purmerend

De gemeente heeft op 26 maart 2025 besloten een vergunning te verlenen voor het plaatsen van een container van 31 maart 2025 tot en met 30 april 2025 ter hoogte van Vrijheidsplantsoen 46, 1447XZ Purmerend. Het besluit betreft de volgende onderdelen:

  • Voorwerpen op de openbare weg

Bent u het niet eens met dit besluit?

Dan kunt u bezwaar maken. Neemt u dan eerst telefonisch contact met ons op; misschien komen we samen tot een oplossing. Komen we er niet uit, dan kunt u uiterlijk 7 mei 2025 een bezwaarschrift indienen.

U kunt dat digitaal doen, dan heeft u een DigiD nodig. Of u schrijft een brief naar het team Juridische en Veiligheidszaken, Postbus 15, 1440 AA te Purmerend. Voor meer informatie zie: www.purmerend.nl/bezwaar.

In uw bezwaarschrift moet het volgende staan:

  • uw naam, adres, telefoonnummer en/of e-mailadres;

  • een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt;

  • de reden waarom u bezwaar maakt;

  • de datum en uw handtekening.

Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuurt u dan een volmacht mee. Op www.purmerend.nl/bezwaar vindt u een voorbeeld.

Naar boven