Toestemming voor De Heilige Koemarkt 25 mei 2025, Koemarkt en het plein tussen Markthal en restaurant de Stallen te Purmerend

De gemeente heeft op 25 maart 2025 besloten toestemming te verlenen voor een evenementenverguunning voor de locatie Koemarkt en het plein tussen Markthal en restaurant de Stallen te Purmerend. Het besluit betreft de volgende onderdelen:

  • Het houden van een evenement

Bent u het niet eens met dit besluit?

Dan kunt u bezwaar maken. Neemt u dan eerst telefonisch contact met ons op; misschien komen we samen tot een oplossing. Komen we er niet uit, dan kunt u uiterlijk 6 mei 2025 een bezwaarschrift indienen.

U kunt dat digitaal doen, dan heeft u een DigiD nodig. Of u schrijft een brief naar het team Juridische en Veiligheidszaken, Postbus 15, 1440 AA te Purmerend. Voor meer informatie zie: www.purmerend.nl/bezwaar.

In uw bezwaarschrift moet het volgende staan:

  • uw naam, adres, telefoonnummer en/of e-mailadres;

  • een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt;

  • de reden waarom u bezwaar maakt;

  • de datum en uw handtekening.

Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuurt u dan een volmacht mee. Op www.purmerend.nl/bezwaar vindt u een voorbeeld.

Naar boven