Toestemming voor plaatsen container, eco-toilet, hekken , keetwagen en materiaal 13-4-2025 tm 31-1-2026, P+R N244 Purmerend

De gemeente heeft op 20 maart 2025 besloten toestemming te verlenen voor het plaatsen van diverse voorwerpen op de parkeervakken ter hoogte van de locatie P+R aan de N244 Purmerend. Het besluit betreft de volgende onderdelen:

  • plaatsen voorwerpen op de openbare plaats

Bent u het niet eens met dit besluit?

Dan kunt u bezwaar maken. Neemt u dan eerst telefonisch contact met ons op; misschien komen we samen tot een oplossing. Komen we er niet uit, dan kunt u uiterlijk 1 mei 2025 een bezwaarschrift indienen.

U kunt dat digitaal doen, dan heeft u een DigiD nodig. Of u schrijft een brief naar het team Juridische en Veiligheidszaken, Postbus 15, 1440 AA te Purmerend. Voor meer informatie zie: www.purmerend.nl/bezwaar.

In uw bezwaarschrift moet het volgende staan:

  • uw naam, adres, telefoonnummer en/of e-mailadres;

  • een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt;

  • de reden waarom u bezwaar maakt;

  • de datum en uw handtekening.

Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuurt u dan een volmacht mee. Op www.purmerend.nl/bezwaar vindt u een voorbeeld.

Naar boven