Verleende Ligplaatsvergunning voor Freya aan de Oostergrachtswal 133, 8921 AC Leeuwarden (LIG-2025-027931)

Toestemming voor Freya aan de Oostergrachtswal 133, 8921 AC Leeuwarden

De gemeente Leeuwarden heeft een ligplaatsvergunning verleend. De gemeente Leeuwarden geeft hiermee toestemming voor Freya aan Oostergrachtswal 133, 8921 AC Leeuwarden.

Waarom publiceert de gemeente Leeuwarden dit bericht?

Een aanvraag voor een ligplaats wordt ingediend om toestemming te krijgen voor het innemen van een ligplaats. Met dit bericht laat de gemeente Leeuwarden u weten dat in uw omgeving een ligplaats wordt ingenomen.

Bent u het niet eens met de vergunning?

U kunt de gemeente Leeuwarden tot 25 april 2025 laten weten dat u het niet eens bent met de vergunning. Dit heet bezwaar maken. U kunt bezwaar maken als de vergunning tegen uw belangen ingaat. In deze periode kunt u ook de documenten met informatie over de vergunning in het Gemeentehuis bekijken/online bekijken. U kunt digitaal bezwaar maken via www.leeuwarden.nl/bezwaarschrift. Op deze website staat hoe u dit doet. Voor informatie over het bekijken van de documenten of andere vragen stuurt u een email naar vergunningen@leeuwarden.nl. Ook

kunt u bellen naar het telefoonnummer 14058.

Naar boven