Toestemming voor het houden van een Landgoed markt voor Antiek-Curiosa-Brocante-Vintage op 22 juni 2025 op Landgoed Heerlijkheid Mariënwaerdt ’t aan Klooster 5 te Beesd

Evenementenvergunning

De burgemeester heeft een evenementenvergunning verleend voor het houden Landgoed markt voor Antiek-Curiosa-Brocante-Vintage op Landgoed Heerlijkheid Mariënwaerdt ’t Klooster 5 in Beesd op 22 juni 2025 van 09.00 uur tot 16.30 uur (verzonden op 11 maart 2025).

Belanghebbenden die het niet eens zijn met dit besluit kunnen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit kan binnen zes weken na de aangegeven verzenddatum. Richt het bezwaarschrift aan de burgemeester, Postbus 112, 4190 CC Geldermalsen. De bezwaartermijn start een dag na de verzenddatum van het besluit.

Naar boven