De burgemeester heeft een exploitatievergunning horecabedrijf verleend. De burgemeester geeft hiermee toestemming voor: Vestiging nieuw bedrijf aan Klimtuin 50, 8162ZV Epe. Datum besluit: 27-02-2025Zaaknummer: 1194163
Heeft u vragen of wilt u de stukken bekijken?
Het besluit en de bijbehorende stukken liggen alleen op afspraak ter inzage bij de balie in het gemeentehuis in Epe. Heeft u vragen of wilt u het besluit inzien? Neem dan gerust contact op met afdeling Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving van de gemeente Epe. Het telefoonnummer is 14 0578.
Bent u het niet eens met de vergunning?
U kunt de burgemeester binnen zes weken na de datum van het besluit laten weten dat u het niet eens bent met de vergunning. Dit heet bezwaar maken. U kunt bezwaar maken als de vergunning tegen uw belangen ingaat.
U kunt uw bezwaarschrift online (met uw DigiD) indienen via Externe link: www.epe.nl. U kunt ook per brief bezwaar maken. Het adres is: Gemeente Epe, ter attentie van de burgemeester van de gemeente Epe, Postbus 600, 8160 AP Epe. Het is belangrijk dat u het bezwaarschrift ondertekent. Wilt u meer weten over de procedure als u bezwaar maakt? Kijk dan op Externe link: www.epe.nl.
Voorlopige voorziening vragen?
Kunt u de behandeling van uw bezwaar niet afwachten? Dan kunt u een voorlopige voorziening vragen bij de rechter. Dat kan alleen als u ook bezwaar heeft ingediend bij de burgemeester. Een voorlopige voorziening kunt u online (met DigiD) vragen via Externe link: https://mijn.rechtspraak.nl. Op deze website leest u hoe u dit moet doen. U kunt ook per brief een voorlopige voorziening vragen. Het adres is: Rechtbank Gelderland, Team bestuursrecht, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. Voor het indienen van een voorlopige voorziening moet u een bedrag aan de rechtbank betalen.