Gemeente Rhenen – vergunning c.q. ontheffing (evenement) Courage Events Olympia’s Tour 2025

 

De burgemeester of het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Rhenen maakt/maken bekend in de periode van maandag 3 tot en met vrijdag 7 maart 2025 de volgende vergunningen c.q. ontheffingen zijn verleend:

7 maart 2025

Evenementen/Activiteiten (burg.)

Courage Events = Olympia’s Tour 2025 – 5e etappe: ‘Neede-Tiel’ op zondag 30 maart 2025 tussen 14.00 uur en 16.00 doorkomst door de gemeente Rhenen.

 

Tegen definitieve besluiten van het gemeentebestuur kunt u binnen zes weken na de datum van bekendmaking van het besluit aan de aanvrager een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen.

Het bezwaarschrift moet gericht worden aan het gemeentebestuur t.a.v. de commissie bezwaarschriften, Postbus 201, 3910 AE Rhenen. Op de enveloppe dient u in de linker bovenhoek te vermelden: “bezwaarschrift”.

In het gemeentehuis kunt u de brochure ‘Bezwaar en beroep tegen beslissingen van de overheid afhalen. In deze brochure kun u alle informatie vinden over het indienen van een bezwaarschrift.

Naar boven