Aanvraag vergunning toegekend voor Studentenfeest voor de nacht van 8 op 9 maart 2024 , Uilenstede 346, 1183DB Amstelveen

Gemeente Amstelveen heeft op 29 februari 2024 een besluit genomen op de aanvraag. De vergunning is aangevraagd voor Studentenfeest voor de nacht van 8 op 9 maart 2024 op locatie Uilenstede 346, 1183DB Amstelveen. Het betreft de volgende activiteit(en):

  • ontheffing sluitingsuur horeca

De aanvraag is geregistreerd onder zaaknummer Z2023-00003601. De ontheffing horeca sluitingsuur is toegekend.

Bent u het niet eens met het besluit?

U kunt Gemeente Amstelveen tot 11 april 2024 laten weten dat u het niet eens bent met het besluit. Dit heet bezwaar maken. U kunt bezwaar maken als het besluit tegen uw belangen ingaat. In deze periode kunt u ook de documenten met informatie over het besluit bekijken bij Balie Bouwen en Vergunningen in het raadhuis van Amstelveen, Laan Nieuwer-Amstel 1. Bezoek voor de openstellingstijden de website van de gemeente.

Balie Bouwen en Vergunningen is uitsluitend op afspraak bereikbaar. Voor informatie over het bekijken van de documenten of andere vragen kunt u ook bellen. Dit kan via het telefoonnummer (020) 540 4911 onder vermelding van het zaaknummer Z2023-00003601.

Naar boven