Zaaknummer: EHV-ZP2023-004004, Leostraat ongenummerd

 

Ontwerpbesluit omgevingsvergunning Leostraat ongenummerd.

 

Bekendmaking

Wij zijn van plan een omgevingsvergunning te verlenen voor:

realiseren van 102 appartementen in 5 gebouwen

 

Zaaknummer: EHV-ZP2023-004004

 

Dit maken wij bekend volgens artikel 3.12 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo).

 

Van 4 januari 2024 tot en met 15 februari 2024 kan iedereen de aanvraag, ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken inzien.

 

Deze liggen ter inzage op het Inwonersplein in het Stadhuis, Stadhuisplein 1 in Eindhoven. U kunt hier zonder afspraak terecht op maandag tussen 8.30 en 19.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag tussen 8.30 en 17.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur. Iedereen kan tijdens deze periode op het plan reageren. Pas daarna nemen wij een definitief besluit.

 

Bekijk het ontwerpbesluit met de ruimtelijke onderbouwing digitaal

Dat doet u op u op www.ruimtelijkeplannen.nl 

 

https://www.ruimtelijkeplannen.nl/?planidn=NL.IMRO.0772.OV23004004-0201

 

De bronbestanden kunt u vinden via:

https://digitaleplannen.nl/0772/manifest.html 

 

De naam is: realiseren van 102 appartementen in 5 gebouwen

 

De ontwerp-omgevingsvergunning met bijbehorende bijlagen ligt digitaal ter inzage: https://publicaties.eindhoven.nl/digitaal-ter-inzage/omgevingswet

 

Iedereen kan binnen deze termijn zijn mening geven over de ontwerp-omgevingsvergunning. U stuurt uw mening naar:

hoofd van de sector Ruimtelijke Expertise

afdeling Vergunningen

Postbus 90150

5600 RB Eindhoven

 

Wilt u liever mondeling uw zienswijze indienen dan dient u een week voor de verlopen termijn een afspraak te maken met vergunningen@eindhoven.nl, telefoonnummer 040-2386540.

 

Eindhoven, 2 januari 2024

Naar boven