Toestemming voor plaatsen container 2-12-2024 tm 10-1-2025, Prinses Wilhelminasingel thv nr 16, 1461AM Zuidoostbeemster

De gemeente heeft op 14 november 2024 besloten een vergunning voor het plaatsen van een container van 2-12-2024 tot en met 10-1-2025 ter hoogte van de Prinses Wilhelminasingel thv nr 16, 1461AM Zuidoostbeemster in verband met verbouwingswerkzaamheden te verlenen. Het besluit betreft de volgende onderdelen:

  • Voorwerpen op de openbare weg

Bent u het niet eens met dit besluit?

Dan kunt u bezwaar maken. Neemt u dan eerst telefonisch contact met ons op; misschien komen we samen tot een oplossing. Komen we er niet uit, dan kunt u uiterlijk 30 december 2024 een bezwaarschrift indienen.

U kunt dat digitaal doen, dan heeft u een DigiD nodig. Of u schrijft een brief naar het team Juridische en Veiligheidszaken, Postbus 15, 1440 AA te Purmerend. Voor meer informatie zie: www.purmerend.nl/bezwaar.

In uw bezwaarschrift moet het volgende staan:

  • uw naam, adres, telefoonnummer en/of e-mailadres;

  • een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt;

  • de reden waarom u bezwaar maakt;

  • de datum en uw handtekening.

Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuurt u dan een volmacht mee. Op www.purmerend.nl/bezwaar vindt u een voorbeeld.

Naar boven