Toestemming voor het project aanbrengen handelsreclame, Einsteinstraat 40, 1446VG Purmerend

De gemeente heeft op 23 oktober 2024 besloten de aanvraag beschikking behandelen Omgevingswet voor Einsteinstraat 40, 1446VG Purmerend toe te kennen. Het besluit betreft de volgende onderdelen:

  • het aanbrengen van verlichte handelsreclame op de gevel van het pand

de verzenddatum van het besluit is 23 oktober 2024

Bent u het niet eens met dit besluit?

Dan kunt u bezwaar maken. Neemt u dan eerst telefonisch contact met ons op; misschien komen we samen tot een oplossing. Komen we er niet uit, dan kunt u uiterlijk 4 december 2024 een bezwaarschrift indienen.

U kunt dat digitaal doen, dan heeft u een DigiD nodig. Of u schrijft een brief naar het team Juridische en Veiligheidszaken, Postbus 15, 1440 AA te Purmerend. Voor meer informatie zie: www.purmerend.nl/bezwaar.

In uw bezwaarschrift moet het volgende staan:

  • uw naam, adres, telefoonnummer en/of e-mailadres;

  • een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt;

  • de reden waarom u bezwaar maakt;

  • de datum en uw handtekening.

Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuurt u dan een volmacht mee. Op www.purmerend.nl/bezwaar vindt u een voorbeeld.

Naar boven