Ingetrokken aanvraag omgevingsvergunning, het wijzigen van de gevel (kozijnen vervangen) (monument), Javastraat 5, 9401 KZ Assen, Javastraat 7, 9401 KZ Assen

Aanvraag ingetrokken voor het wijzigen van de gevel (kozijnen vervangen) (monument) aan de Javastraat 5, 9401 KZ Assen, Javastraat 7, 9401 KZ Assen

De gemeente Assen heeft een aanvraag omgevingsvergunning ontvangen voor het wijzigen van de gevel (kozijnen vervangen) (monument) aan de Javastraat 5, 9401 KZ Assen, Javastraat 7, 9401 KZ Assen.

 

De aanvraag voor een omgevingsvergunning is op verzoek van de aanvrager ingetrokken.

 

Waarom publiceert de gemeente dit bericht?

Een omgevingsvergunning wordt bij de gemeente aangevraagd om toestemming te krijgen om iets te bouwen, verbouwen, slopen, kappen of aan te leggen. Met dit bericht laat de gemeente u weten dat de aanvraag is ingetrokken en niet verder wordt behandeld.

Naar boven