Stichting Amphion Cultuurbedrijf, Buitenfilm Festival, 21 t/m 23 augustus 2024, vergunning verleend

 

Er is een vergunning verleend aan Stichting Amphion Cultuurbedrijf voor het Buitenfilm Festival op 21 augustus 2024 op het Joop Sarsplein, op 22 augustus 2024 op het grasveld achter Villa Ruimzicht en op 23 augustus 2024 op de Bleek. Het festival is op alle dagen van 19:00 tot 23:30 uur.

 

Bezwaar

Als u het niet eens bent met dit besluit, kunt u een bezwaarschrift bij de burgemeester indienen. Dit moet u doen binnen zes weken nadat deze brief is verstuurd. U kunt de verzendatum opvragen bij de groep Apv (0314-377 377). In dit bezwaarschrift moet ten minste de naam, het adres en woonplaats van u staan. Ook moet u er een datum opzetten en onderaan de brief een handtekening. Het is belangrijk dat u de burgemeester duidelijk maakt waarom u bezwaar maakt tegen dit besluit.

Ook als u bezwaar maakt, blijft dit besluit geldig. Als u dat niet wilt, dan kunt u de rechter vragen om het besluit te schorsen. Dit heet een voorlopige voorziening. U kunt de rechter om een voorlopige voorziening vragen door een brief te sturen naar de Voorzieningenrechter, Rechtbank Gelderland, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. Het aanvragen van een voorlopige voorziening kost u geld.

 

 

Naar boven