Ontwerpbesluit omgevingsvergunning en ontwerp verklaring van geen bedenkingen voor het bouwen van 8 woningen op kavels in particulier opdrachtgeverschap te Kruidenwijk

Burgemeester en wethouders van de Gemeente Almere maken bekend dat er op de onderstaande aanvraag een ontwerpbesluit is genomen:

Kenmerk: 234890

Soort aanvraag: aanvraag omgevingsvergunning

Procedure: uitgebreid

Ontvangstdatum: 14 november 2023

Omschrijving: het bouwen van 8 woningen op kavels in particulier opdrachtgeverschap

Locatie: Kruidenwijk, Gemberpad

Besluit: ontwerpbesluit omgevingsvergunning en ontwerp verklaring van geen bedenkingen

Ontwerpbesluit

Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij op 17 november 2023 bovengenoemde aanvraag om omgevingsvergunning hebben ontvangen. Met ingang van 5 juli 2024 wordt de ontwerp omgevingsvergunning en ontwerp verklaring van geen bedenkingen voor een periode van zes weken ter inzage gelegd. Deze ontwerp omgevingsvergunning en ontwerp verklaring van geen bedenkingen hebben betrekking op de activiteit ‘Handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening’.

Zienswijzen

Wij leggen de aanvraag en het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken op grond van de Algemene wet bestuursrecht met ingang van 5 juli 2024 ter inzage. Eenieder kan binnen zes weken vanaf de eerste dag van terinzagelegging zienswijzen over het ontwerpbesluit indienen bij Burgemeester en wethouders van Almere, postbus 200, 1300 AE Almere.

Ontwerpbesluit en bijbehorende stukken inzien?

Het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken liggen vanaf heden gedurende een periode van zes weken ter inzage bij de balie Vergunningen, Toezicht en Handhaving. Vergunningen zijn uitsluitend op afspraak in te zien. Eenvoudig een afspraak maken kan via (https://www.almere.nl/).

Wilt u toch liever bellen? Dat kan op 14 036

Het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken liggen vanaf heden gedurende een periode van zes weken ook digitaal ter inzage via het digitale publicatieblad op officielebekendmakingen.nl. De documenten hangen als ‘Bekijk documenten’ aan deze publicatie (zie linker kolom).

Naar boven